قیمت زیرانداز سفری مدل جاجیم 637 سایز 6 متری 12نفره

قیمت زیرانداز سفری مدل جاجیم با توجه به پارامتر های مختلفی برآورد می‌ شود این قیمت ها بسته به کیفیت این محصولات و جنس مواد اولیه که در تولید آن ها به کار برده می شود، بستگی دارد. این زیر انداز ها بسیار پر استفاده هستند و می‌ توان بهترین نوع آن ها را از طریق سایت های اینترنتی خریداری کرد.

قیمت زیرانداز سفری مدل جاجیم 637 سایز 6 متری 12نفره

قیمت زیرانداز سفری مدل جاجیم 637

قیمت زیرانداز سفری مدل جاجیم 637 انواع مختلف زیرانداز های مدل جاجیم ۶۳۷ با قیمت مقرون به صرفه ای به فروش می رسند این محصولات دارای کیفیت و ماندگاری زیادی هستند و از طول عمر بالایی برخوردار می باشند قیمت این محصولات با توجه به ابعاد آن ها نیز متفاوت می باشد این زیر انداز ها در ابعاد ۴ متری، ۶ متری، ۹ متری و ۱۲ متری عرضه می شوند هر کدام از این اندازه ها دارای قیمت متفاوتی هستند و بزرگترین سایز آن ها که به صورت ۱۲متری بوده از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

یکی از گزینه های مهم در مورد این زیرانداز ها می توان به برند تولید کننده آن ها اشاره کرد، برند های باکیفیت معمولاً جنسی به بازار ارائه می کنند که از میزان فروش بالایی برخوردار هستند، هر چه کیفیت این محصولات بیشتر باشد، مسلما عرضه و تقاضای بازار نیز برای آن ها بیشتر می شود.

از دیگر گزینه های مهم و تاثیر گذار در قیمت این محصولات روش خرید آن ها می باشد، این محصولات به راحتی از طریق سایت سایت های معتبر اینترنتی خریداری می‌ شوند و در کمترین بازه زمانی می توان آن ها را درب منزل تحویل گرفت. این روش ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه هستند و از اتلاف زمان و هزینه جلوگیری می کنند و نیازی به وجود خریدار در محل خرید نیست.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر قیمت آن ها معرفی دقیق این کالا ها می باشد امروز تبلیغات یکی از مهمترین گزینه ها جهت فروش بیشتر است، تبلیغ این محصولات از راه های مجازی و حضوری امکان پذیر بوده و امروزه این تبلیغات از طریق سایت های اینترنتی انجام شده و در آن عکس، کلیپ و دیگر ویژگی های محصول به خوبی ذکر می شود و به راحتی می توان خرید خود را بر حسب پارامتر های مختلف انجام داد.

زیرانداز سفری جاجیم سایز 6 متری

زیرانداز سفری جاجیم سایز 6 متری زیرانداز سفری جاجیم سایز ۶ متری نمونه پر استفاده ای است که برای اکثر خانواده ها مورد استفاده قرار می گیرد، آن ها دارای کیفیت بسیار زیادی هستند و به راحتی می توان خرید این زیر انداز ها را انجام داد، این محصولات به صورت ابعاد ۲ متر در ۳ متر عرضه می شوند و دارای کیفیت بالایی می باشند. آن ها قابلیت شست و شو را دارا هستند و با تمامی مواد شوینده تمیز می گردند از دیگر گزینه های مهم وزن سبک این کالا ها و قابلیت جابجایی آسان آن ها می باشد.

این زیر انداز ها برای گردش و پیک نیک مورد استفاده قرار می گیرند آن ها به راحتی بر روی چمن هم پهن می شوند و دارای کیفیت و ماندگاری بسیار زیادی هستند و سایز های ۶ متری پر فروش‌ ترین نوع آن ها هستند و برای خانواده های سه نفره و چهار نفره مناسب می باشند. آن ها برای پهن شدن در چادر های مسافرتی نیز گزینه مناسبی هستند این محصولات همچنین در خانه نیز مورد استفاده قرار می‌ گیرند و به عنوان زیرانداز برای کودکان نقش مهمی بازی می‌ کنند.

الیاف این محصولات از نوع اصلی بوده و بافت آن ها بسیار مستحکم می باشد، این زیرانداز ها هیچ گونه آلرژی و حساسیتی به وجود نمی آورند و از طراحی بی نظیری برخوردار می باشند. آن ها دارای یک چسب نر و مادگی بر روی خود هستند که در صورت تا شدن محکم بسته می گردند و خود به خود باز نمی شوند. انواع جاجیم این محصولات از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند خانواده ها تمایل زیادی به خرید این نوع جاجیم ها دارند آن ها یکی از ملزومات مهم در گردش و پیک نیک تلقی می شوند و چون جای کمی می گیرند به راحتی درون ماشین جا می شوند.

استفاده از این محصولات در مسافرت ها نیز به وفور مشاهده می شود و هنگامی که شخص پس از رانندگی احتیاج به استراحت دارد می‌ تواند در کنار جاده ایستاده و آن ها را استفاده کنند، خرید این محصولات از طریق سایت های فروش با کمترین هزینه همراه است.

زیرانداز سفری جاجیم 12 نفره

زیرانداز سفری جاجیم 12 نفره زیرانداز سفری جاجیم ۱۲ نفره بزرگترین سایز این محصولات محسوب می شود، آن ها دارای ابعاد سه در چهار متر هستند و از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. این سایز نمونه پر فروشی است که در بازار های خارجی نیز عرضه و تقاضا برای آن ها بسیار زیاد است. این محصولات برای خانواده هایی که اعضای بیشتری دارند مورد استفاده قرار می‌ گیرند، آن ها به راحتی خریداری شده و مورد استفاده قرار می‌ گیرند. جمع کردن این محصولات بسیار راحت بوده و هنگامی که جمع می شوند شبیه یک سال هستند که حمل آن ها بسیار راحت بوده و وزن سبکی دارند.

فرایند تولید این جاجیم ها در کارخانه های مختلف صورت می گیرد آن ها بر حسب دانش و تکنولوژی روز بافت جاجیم ها را انجام داده و سپس برش و دوخت آن ها را در کمترین زمان ممکن انجام می دهند، تولیدی های زیادی وجود دارند که اقدام به تولید این محصولات می کنند، سپس آن ها را در کل کشور توزیع می کنند و بهای مختلفی برای خرید این کالا ها وجود دارد و خرید آن ها به دو صورت مجازی و حضوری مدیریت می گردد که در روش های مجازی مصرف کننده می تواند بدون صرف زمان کالا را درب منزل تحویل بگیرد و هدف کلی راحتی و رضایت مصرف کننده تلقی می شود.

روش های حضوری با باز شدن پای واسطه ها به این بازار آغاز می‌ شود آن ها ابتدا خرید عمده را با قیمت کمی انجام می‌ دهند، سپس آن را با بهای بیشتر به مصرف کننده ها عرضه می‌ کنند و از این را سود فراوانی به دست می آورند. خرید عمده این محصولات با کمترین قیمت صورت می گیرد در خرید های عمده حجم زیادی از محصولات به صورت یکباره خریداری می شوند و می توان آن ها را پس از خرید به صورت تکی به فروش رساند.