روفرشی سیمین 6 متری مدل a3 364

بسیاری از ما برای خرید روفرشی به فرش فروشی های متفاوتی مراجعه می کنیم و برندهای متفاوتی همچون سیمین را برای تهیه این محصول می بینیم، این محصول کاربردی در متراژها و مدلهای متفاوت در بازار موجود است به عنوان مثال روفرشی 6 متری مدل a3 364 و یا روفرشی 9 متری با مدلهای متفاوت که رایج ترین ابعاد که از این محصول خریداری می شود 6 متری است.

جالب است که بدانید این محصول پر کاربرد دارای انواع و مدلهای متفاوتی است که در این قسمت برخی از آنها را به شما معرفی می کنیم.

روفرشی سیمین

نمونه ها و مدلهای خارجی و داخلی بسیار زیادی از روفرشی در بازار موجود است که شما می توانید آنها را تهیه کنید اما بهترین گزینه خرید روفرشی های ایرانی از برندهای معروف مانند سیمین است، زیرا قیمت این محصولات نسبت به نمونه های خارجی مناسب تر است و دوام خوبی هم دارند اما اگر شما از نمونه های ترک روفرشی خریداری کنید می بینید که ضخامت بسیار پایینی دارند و طور عمرشان تقریبا پایین است.

از پرکاربردیترین مدل های روفرشی می توان به این موارد اشاره داشت:

  1.  روفرشی کلاسیک: این مدل به دلیل اینکه ضخامت آن کم دارد دارای وزن سبکتری نسبت به مدلهای دیگر است، به همین دلیل مورد توجه خانمهای خانه دار قرار گرفته، چون به راحتی می توانند آن را جا به جا کنند و به عنوان زیر اندازه هم می توانند در مسافرتها و یا پیک نیکها از آن استفاده کنند.
  1. روفرشیهای زیبای مدرن: مدلهای مدرن رو فرشی بسیار جوان پسند هستند زیرا مدلهای متنوعی دارند و جنس آنها مخمل است، این جنس و زیبایی ظاهر آنها سبب شده مورد پسند اکثر تازه عروسهایی باشند که به سبک مدرن در خانه هایشان علاقه مندند، این روفرشیها معمولا دو رو هستند و زمانی که یک طرف آنها کثیف شود و زمان برای شستن آن نداشته باشید می توانید از طرف دیگر روفرشی استفاده کنید.
  1. روفرشیهای شگفت انگیز ابریشمی: این مدل از روفرشی تقریبا جز مدلهای مدرن است و تفاوت آن دو با یکدیگر تنها در جنسشان است، جنس این مدل روفرشی از الیاف مصنوعی ابریشم است و مدلهای دیگر مخمل هستند.
  1. روفرشی کش دار ترک: این مدل از روفرشی امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته اند زیرا کش دور آنها طوری قرار گرفته است که فرش را به صورت کامل کاور می کند و از کثیف شدن فرش جلوگیری می کند.

خانمهای خانه داری که دارای فرزند هستند به این نکته توجه داشته باشند استفاده از روفرشیهای کش دار می تواند برای آنها بسیار کار آمد باشد زیرا این روفرشیها به صورت کامل فرش را کاور می کنند و در زمان بازی کردن کودکان و دویدنشان از روی فرش کنار نمی روند. اگر شما نیز جز افرادی هستید که دوست ندارید روفرشی شما پرز بدهد حتما از روفرشیهای ابریشمی استفاده کنید.

قیمت روفرشی 6 متری سیمین

در زمانی که می خواهید روفرشی خریداری کنید باید به عواملی همچون جنس، مدل، سایز، برند و غیره آن توجه داشته باشید زیرا این عوامل بر روی قیمت روفرشی بسیار تاثیر گذار است، اگر شما برند سیمین را انتخاب کنید می توانید رو فرشیهای 6 متری، 9 متری، 12 متری و غیره را تهیه کنید.

شما اگر معمولی ترین مدل فرش را خریداری کنید قیمت آن نسبت به روفرشی بسیار بالاتر است، به همین دلیل معقول تر است که از روفرشی ها استفاده کنید تا فرشهایتان کمترین آسیب را ببینند.

روفرشی سیمین مدل 364 a3

اگر شما از فرش های 3 متری استفاده می کنید روفرشی سیمین مدل 364 a3 بهترین انتخاب هستند برای شما، جنس این مدل روفرشی از الیاف پلی استر است و همین جنس باعث اسحتکام و دوام بالای این نوع روفرشی شده است.

یک سری نکات را باید در شستن این نوع روفرشی رعایت کنید مانند:

  1. در زمان شستن این روفرشی حتما از شامپو فرش استفاده کنید.
  2. دمای آبی که برای شستن این روفرشی استفاده می شود باید 40 درجه سانتی گراد باشد.
  3. به هیچ عنوان از آب با دمای خیلی بالا برای شستن این مدل روفرشی استفاده نکنید زیرا باعث خراب شدن و آسیب دیدن روفرشی شما می شود.

معمولا دور این مدل از روفرشی را با نخ میدوزند تا از ریش شدن احتمالی دور آن جلوگیری کنند.

روفرشی سیمین مدل a3 664

مطالبی که در قسمت قبل در باره مدل 364 a3 گفته شده بود را مطالعه کنید روفرشی سیمین مدل a3 664 ویژگیها و روش شستشوی این دو مدل روفرشی با یکدیگر برابر است اما با این تفاوت که مدل a3 664 وزن کمتری نسبت به 364 دارد، برای مسافر مناسب تر است، کمتر چروک می شود و دارای یک کاور مخصوص است که متناسب با آن ساخته شده، این کاور حمل روفرشی را آسان تر می کند.

روفرشی 9 متری سیمین

سوالی که بیشتر افراد دارند این است که در زمان خرید روفرشی 9 متری سیمین و یا هر مدل دیگری از روفرشی به چه نکاتی باید دقت کنیم؟

در این قسمت برخی از نکاتی که باید به آنها در زمان خرید روفرشی دقت داشته باشید را توضیح می دهیم:

  1. در زمان خریداری کردن روفرشی قطعا به جنس آن توجه داشته باشید، شما می توانید نسبت به توقعی که از روفرشی دارید هر کدام از جنسهای این محصول را تهیه کنید، به عنوان مثال اگر می خواهید روفرشی که تهیه می کنید وزن کمی داشته باشد تا به راحتی بتوانید آن را بشورید و جا به جا کنید بهترین گزینه انتخاب روفرشیهایی با جنس پلی استر است چرا که مدلهایی با جنس مخمل و یا ابریشم وزن بالایی دارند.
  2. در زمان خرید روفرشی از فروشنده بهترین روش برای شست و شوی آن را بپرسید زیرا هر چقدر بیشتر مطابق با دستور اصلی شست و شوی این محصول پیش بروید عمر آن طولانی تر می شود و مدت زمان بیشتری می تواند برای شما کار کند.
  3. بسیاری از افراد گمان می کنند که چون از روفرشی برای محافظت از فرش استفاده می شود به ظاهر آن نباید زیاد اهمیت داد، در صورتی که این نظریه کاملا اشتباه است و در خرید این محصول باید مدل و طرح زیبایی را انتخاب کرد زیرا بر روی ظاهر خانه تاثیر بسیار زیادی درد و به طور کامل فرش های خانه را می پوشاند.

شما می توانید مدلهای متفاوتی روفرشی را از فروشگاه های حضوری و اینترنتی خریداری کنید، بهترین گزینه خرید اینترنتی این محصول از سایتهای معتبر است زیرا معمولا سایتها قیمت مناسب تری نسبت به فروشگاه های حضوری دارند و شما می توانید بسیار راحت تر نمونه های متفاوت روفرشی را ببینید و انتخاب خودتان را انجام دهید.

مجموعه ما یکی از سایتهای معتبر فروش روفرشی است که شما می توانید محصول مورد نظرتان را از ما سفارش دهید، برای ثبت سفارش فرم مشاوره ای که در ابتدای صفحه است را کامل کنید تا مشاورین ما با شما ارتباط بگیرند.