روفرشی مخمل ابریشم شانل

با توجه به اینکه امکان آسیب دیدگی به فرش و شانه های آن وجود دارد، تخصیص دادن روفرشی مخمل، ابریشم و شانل می تواند گزینه های مناسبی باشند تا بتوان با استفاده از آنها امکان استفاده از فرش را به مدت طولانی به همراه آورد. از مزیتهای بهره گیری از روفرشی می تواند مواردی نظیر: ممانعت از آسب رسیدن به فرش، عدم ماندن ردپا بر روی فرش، برطرف نمودن نقاط ضعف یا آسیب دیدگی های فرش یا موکت، جلوگیری از سایش و همچنین عدم پرز دهی فرش باشد.

روفرشی مخمل

چنانچه در جستجوی محصولی ضخیم هستید تا بتوانید با استفاده از آن فرش خود را به طور کامل بپوشانید و از آسیب به آن ممانعت به عمل بیاورید، استفاده از روفرشی مخمل می تواند بهترین گزینه باشد. اگر می خواهید از روفرشی بهره ببرید که علاوه بر پوشانیدن نقاط ضعف فرش شما امکان زیبا سازی محیط منزلتان را نیز فراهم آورد نوع ابریشم را مد نظر قرار دهید. در تولید روفرشی شانل از نخ و پنیه های مرغوبی استفاده شده و این عامل موجب شده است تا شاهد زیبایی بی نظیر محیط خانه خود باشیم.

یکی از عمده محصولاتی که با قابلیتهای ویژه خود موجب شده تا ذهن بسیاری از مشتریان به سمت آن متبادر شود، روفرشی مخمل می باشد که دارای مزیتهای فراوانی است.

لازم به ذکر است روفرشی مخمل از پرزهای زیبایی تهیه شده و به میزان بسیاری از آکریلیک و پنبه در آن نیز بهره گرفته شده است که موجب ایجاد فضایی جذاب برای منازل شما خواهد شد.

اگر بخواهیم به تاریخچه روفرشی مخمل نگاهی بیاندازیم، می توانیم استفاده از آن را به سال 1971 میلادی مربوط نماییم که در آن زمان نیز با عبور دادن نخها از بین دو مرکز اصلی و سپس چرخش، محصول مذکور را خلق می نموده اند.

روفرشی مخمل ابریشم

از دیگر محصولاتی که با ظاهر ویژه و خاص خود توانسته است استقبال خوبی را برای خود به همراه بیاورد، روفرشی مخمل ابریشم بوده که دارای مزیتهایی از قبیل: دارا بودن الیاف درجه یک، بهره گیری از جدیدترین تجهیزات در تولید آن، ضخامت فراوان، پوشش کامل فرش و عدم چروک می باشد.

روفرشی مخمل ابریشم با داشتن ظاهری زیبا برای دکوراسیون منازل نیز مورد استفاده قرار می گیرد و از این نظر مورد توجه قشرهای مختلف جامعه قرار گرفته است.

شایان ذکر است روفرشی مخمل ابریشم در رنگهای متنوع کرمی، سبز، قهوه ای، مشکی و غیره موجود بوده و از اصالت خاص ایرانی برخوردار بوده است.

روفرشی مخمل شانل

یکی دیگر از محصولاتی که در تولید آن از نخ یا کرک نرم پنبه ای بهره گرفته شده، روفرشی مخمل شانل می باشد که از الیاف اکریلیک در آن به میزان فراوانی استفاده شده است.

در واقع از ویژگیهای قابل ذکری که می توان برای روفرشی مخمل شانل ذکر نمود، دارا بودن جنسی لطیف و لوکس بودن آن می باشد که از این نظر می توان اهمیتی خاصی را برای آن قائل شد.

روفرشی مذکور ترکیبی از نوع شانل و نوع مخملی است که با بهره گیری از ویژگیهای هر دو شاهد محصولی ناب می باشیم.

در واقع روفرشی مخمل تنها از یک لایه رویی دارای پرز تشکیل شده و از طرفی نوع شانل با نرمی و لطیفی بودن خود دارای دو رویه از پرز است.

از طرفی روفرشی مخمل از ضخامت کمتری نسبت به نوع شانل برخوردار بوده که دلیل ادغام این دو طرح نیز این است که شاهد محصولی با ضخامت و کیفیت منحصر به فردتری باشیم.

قیمت روفرشی مخمل 12 متری

مجموعه ما در بین سایر مراکز، اقسام روفرشی مخمل 12 متری را به بازار عرضه نموده و قیمت مناسبی را نیز برای آنها در نظر گرفته است.

قیمت روفرشی مخمل 12 متری با در نظر گرفتن سطح اقتصادی حاکم بر بازار، میزان تقاضای مشتریان، متریال به کار رفته در آن و غیره تعیین می شود.

با توجه به اینکه بسیاری از مراجع در زمینه عرضه روفرشی مخمل 12 متری فعالیت می نمایند و همواره با ارائه قیمتهای تعجب برانگیزی سعی در فروش بالایی دارند، تنها به استفاده از مواد اولیه بسیار بی کیفیتی بسنده نموده و از این لحاظ موجب بدبینی مشتریان شده اند.

مجموعه ما با به کار بردن الیاف پنبه، آکریلیک و سایر مواد مرغوب توانسته است اقسام روفرشی را تولید نموده و برای رضایت مشتریان روانه بازار نماید.

روفرشی جدید مخمل

بدون شک یکی از مجموعه هایی که توانسته است اقسام روفرشی جدید مخمل را تولید و روانه بازار نماید، این مرکز بوده که بدین منظور تمامی محصولاتش را با بهره گیری از بهترین متریالها تهیه نموده است.

از عمده مزایای در اختیار داشتن روفرشیهای این مجموعه دارا بودن مواردی از قبیل: میزان ضخامت بالا، جنس مرغوب مواد به کار رفته در آن، وزنی ایده آل و قابل حمل، شستشوی آسان و غیره می باشد.

روفرشی 12 متری مخمل

اگر بخواهیم نام یکی از محصولاتی که با مشخصات خود فروش بالایی را به خود اختصاص داده است، نام ببریم طبیعتاً روفرشی 12 متری مخمل یکی از بهترین گزینه های پیشنهادی می باشد.

روفرشی 12 متری مخمل با دارا بودن ویژگیهای نظیر: بهره گیری از نخ و پنبه مرغوب در تار و پود، استفاده از آکریلیک در تولید آن، عدم سایش و غیره به یکی از پرطرفدارترین محصولات در بین سایر کالاها تبدیل شده است.

قیمت روفرشی مخمل 3 متری

سایر محصولاتی که می توان در این مرکز مشاهده نمود دست کمی از مدلهای مذکور ندارند که از این نظر می توان روفرشی مخمل 3 متری را برگزید که قیمت مقرون به صرفه ای را نیز دارا است.

قیمت روفرشی مخمل 3 متری این مجموعه نسبت به سایر محصولات بسیار پایین تر بوده و به دلیل کثرت مواد اولیه مرغوب نرخهای معمول تری را به خود اختصاص داده است.

روفرشی 6 متری مخمل

بسیاری از افراد که خواهان استفاده از محصولی جهت پوشانیدن تنها چند متر از فرش یا کف اتاقشان می باشند، می توانند روفرشی 6 متری مخمل را مناسب این امر بدانند.

روفرشی 6 متری مخمل در طرح و رنگهای متنوعی تولید شده و با اوزان مناسب می توانند قابلیت حمل آسان جهت شستشو را داشته باشند.

قیمت روفرشی 6 متری مخمل

در بازار محصولات ذکر شده همواره شاهد تفاوت قیمت روفرشی 6 متری مخمل با یکدیگر می باشیم که دلیل آن نیز می تواند بهره گیری از متریالهای گوناگون باشد.

بسیاری از توزیع کنندگان در صدد می باشند تا با بهره گیری از مواد اولیه نظیر آکریلیک و دیگر موارد به تولید روفرشی 6 متری مخمل مرغوب بپردازند که ما نیز به عنوان یک مرجع مورد اطمینان توانسته ایم در این زمینه موفق عمل نماییم.

روفرشی 9 متری مخمل

و در انتها یکی دیگر از محصولاتی که با ابعاد پر طرفدار خود توانسته است فضای فرش را به طور مجزایی بپوشاند، روفرشی 9 متری مخمل می باشد که بدین منظور می توانید متراژ قابل مشخصی از فرش را بپوشانید که حاشیه هایی نیز به فرش شما ببخشد.

اکنون که نسبت به تمام ویژگی، مشخصات و کاربرد روفرشیهای مد نظر خود اطلاعاتی کسب نموده اید، لازم است به ویترین فروشگاهی این مجموعه مراجعه نموده و پس از مشاهده اقسام محصولات نسبت به خرید بهترین نوع آن اقدام نمایید.