قیمت وزن روفرشی 12 متری

با توجه به اینکه در حال حاضر میزان عرضه و تقاضا مطابق با نیازهای روز رو به افزایش می باشد در نتیجه قیمت وزن روفرشی 12 متری بنابر عوامل مختلفی متغیر است. در طی سالهای اخیر می توان گفت که میزان تاثیرات ارزی بر قیمت روفرشی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و سبب شده تا علاوه بر افزایش قیمت محصولات اولیه ی به کار برده شده سایر عوامل نیز افزایش قیمت پیدا کنند.

روفرشی سیمین

قیمت روفرشی ۱۲ متری

عوامل متعددی می تواند بر میزان قیمت روفرشی ۱۲ متری تاثیرگذار باشد که از مهمترین این پارامترها می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • میزان تراکم و ضخامت
 • طرح
 • کیفیت
 • میزان عرضه و تقاضا
 • نوسانات ارزی
 • ابعاد

از مهمترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت بعد از نوسانات ارزی بر اساس میزان متراژ و کیفیت می باشد که با توجه به شکل ظاهری و نوع جنس محصول سنجیده می شود. عامل دیگری که بر طبق آن قیمت محصول تعیین می گردد میزان کیفیت در دوخت و تراکم محصول می باشد که سبب ایجاد مقاومت در برابر سایش ایجاد می کند.

از آنجایی که تشویش ذهنی امروزه دسترسی به قیمت ایده آل در کنار دسترسی به کیفیت مناسب است راهکار ساده در این امر، خرید از مراکز فروش معتبر می باشد. نحوه و روش خرید نیز از دیگر عواملی می باشد که بر طبق اینکه خرید بدون واسطه است یا خیر می تواند دارای قیمتهای متفاوتی باشد.

جنس الیاف به کار رفته می تواند بر میزان کیفیت و قیمت موثر باشد و بهترین نوع استفاده شده که در بازار با بالاترین کیفیت تولید می شود و دارای طرفداران بسیاری در داخل و خارج از کشور می باشد، روفرشی های مخملی است که در عین لطافت در صورت ادغام با الیاف دیگر از کیفیت مطلوبی برخوردار می باشد.

روفرشی سیمین

روفرشی ۱۲ متری

با توجه به کیفیتهای عرضه شده به دلیل میزان بالای تولیدات روفرشی 12 متری باید همواره توجه کنید تا با نگرشی درست اقدام به سفارش محصول در کیفیتی بالا نمایید. روفرشی تولید شده همراه با الیاف ابریشمی علاوه بر زیبایی دارای بافتی نرم و در عین حال متراکم بوده و به دلیل دارا بودن وزنی سبک، حمل و نقل آسانی دارد.

بر اساس طرح انتخابی می توان این محصول را در دسته بندی های مختلفی قرار دارد که عبارت است از:

 • طرح کلاسیک: انتخاب این سبک از روفرشیها به دلیل برخورداری از ضخامت کمتر می تواند به عنوان گزینه ای در مسافرتها و به عنوان زیرانداز قرار بگیرد.
 • طرح مدرن: با ظاهری زیبا و به کار گیری الیاف نرم در رنگ و مدلهای مختلفی موجود است.

با توجه به اینکه انواع این تولیدات دارای بافت مستحکم و طراحی خلاقانه و ایده آل می باشند ارائه ی نوآوری در محصول می تواند تاثیر بسزائی بر میزان فروش محصول داشته باشد.

باید دقت کنید که در هنگام خرید بهترین گزینه در انتخاب روفرشی توجه به میزان پرز محصول می باشد، در واقع باید در نظر داشته باشید که این پرزها می تواند موجب ایجاد مشکلات تنفسی و ایجاد حساسیت می شود. انواع این مدلها متناسب با سبک و سیاق دکوراسیون محیطی می تواند به عنوان یکی از المانهای ترند مورد استفاده قرار بگیرد.

حفظ کیفیت در شستشوی مکرر از عواملی می باشد که در خرید درجه یک ترین نوع محصول به واقع می شود و در اثر پا خوردن و در معرض نور مستقیم خورشید قرار گرفتن هیچگونه آسیبی به محصول وارد نمی کند.

وزن روفرشی 12 متری

در هنگام خرید باید همواره توجه نمایید که وزن روفرشی 12 متری باید به نسبت سبک بوده و بر اساس میزان تراکم محصول مشخص می گردد. در واقع باید در نظر داشته باشید که بررسی این مؤلفه براساس در نظر گرفتن متغیرهایی نظیر ابعاد دقیق به دست خواهد آمد. بافت ضخیم و در عین حال سبک روفرشی بسیار حائز اهمیت بوده و نقش زیادی بر میزان سطح کیفی محصول دارد.

میزان نرمی و لطافت هم پس از تولید محصول توسط دستگاه و تجهیزات بروز با متدهای استاندارد روز دنیا مورد ارزیابی قرار گرفته و براساس این مسئله در درجه های کیفی مختلف قرار می گیرد.

در صنعت نساجی از موارد مختلفی به جهت تولید روفرشی با وزن سبک استفاده می شود که پر فروش ترین نوع آن ابریشمی و مخمل می باشد. قابلیت شستشو در ماشین لباسشویی یکی از پارامترهایی می باشد که به دلیل برخورداری از وزن سبک ایجاد می شود.

خرید روفرشی ۱۲ متری

شایان ذکر است که همواره در جهت خرید روفرشی ۱۲ متری باید این نکته را مدنظر داشته باشید که عوامل گوناگونی می تواند در میزان سطح کیفی محصول تاثیر گذار باشد که از مهمترین آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • نوع الیاف به کار رفته
 • کیفیت مواد الیه در تولید
 • رنگ و طرح محصول

جهت دسترسی به بالاترین کیفیت در نظر داشته باشید که همواره به جزئیات در انتخاب هم دقت نمایید. با توجه به اینکه نوع الیاف به کار گرفته شده در تولیدات این محصول بسیار حائز اهمیت است باید در نظر داشت تا از ویژگی ضد آب بودن برخوردار باشد.

روفرشی 12 متری ارزان

امروزه با توجه به میزان پیشرفت و رشد تکنولوژی باید توجه داشته باشد که نوع خرید اینترنتی روفرشی 12 متری می تواند با کاهش چشمگیری از هزینه سبب دسترسی به قیمت ارزان محصول شود.

در حال حاضر تولیدات منطبق با استاندارد سبب شده تا دسترسی به کیفیتی ایده آل به آسانی قابل دسترسی بوده و با مراجعه به مراکز دست اول در فروش دغدغه دسترسی به سطح کیفی بالا کاهش می یابد.

روفرشی 12 متری جدید

جنسهای مختلف عرضه شده در روفرشی 12 متری جدید انتخاب درست ترین نوع محصول را کمی دشوار کرده است و بنابر جنس می توان این محصولات را در دسته ابریشمی، پلاستیک، پلس استر قرار داد.

مهمترین مزیتی که در استفاده از روفرشی می توان در نظر داشت محافظت و رعایت نظافت فرش می باشد. در واقع به بیان ساده تر استفاده از روفرشی می تواند با حذف عواملی که موجب کاهش کیفیت فرش می شود در افزایش دوام و عمر مفید کالا تاثیرگذار باشد.

قیمت روفرشی ۱۲ متری در دیجی کالا

ذکر این نکته الزامی است که در سالهای اخیر برای جلوگیری از آسیب ها به فرش از روفرشی استفاده می شود و بنابر میزان تقاضا بسیار قیمت روفرشی ۱۲ متری در دیجی کالا طبق پارامترهای مختلفی دچار نوسان شده است. دسترسی به منابع دست اول در فروش از جمله وب سایت پیش رو به دلیل عرضه ی مستقیم و بدون واسطه و همچنین ارائه ی محصول همراه با ضمانت کیفیت توانسته است طیف وسیعی از نیازها را تحت پوشش قرار دهد.

وب سایتهایی که به طور تخصصی به عرضه ی یک محصول واحد در طرحها و نقشهای متعدد می پردازند بهترین نوع محصول را همراه با قیمتی استثنائی در جهت دسترسی مشتریان خود قرار می دهند. کارشناسان این مجموعه به صورت 24 ساعت و رایگان پاسخگوی تمامی ابهامات شما بوده و جهت استعلام قیمت انواع روفرشی 12 متری می توانید با ما در ارتباط باشد.